Karol Angielski
Foto: https://www.atromitosfc.gr/

Karol Angielski strzelił debiutancką bramkę w sezonie 2023/2024 w meczu 4. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Polski napastnik w 36. minucie otworzył wynik spotkania PAE Atromitosu z NPS Wolos.

Zespół polskiego napastnika zremisował w ligowym pojedynku 1:1. Biało-czerwony na listę strzelców wpisał się w 36. minucie po tym, jak oddał jeden z dwóch celnych strzałów na bramkę przeciwnika. Przy okazji Polak pochwalił się wykonując gest włożenia piłki pod koszulkę oraz ssania kciuka, że zostanie ojcem. Wynik pojedynku ustalił tuż na początku drugiej połowy Lucas Acevedo niefortunnie interweniując we własnym polu karnym. 27-letni napastnik spędził na boisku 59. minut, po czym został zmieniony przez Nikosa Vergosa.

Gospodarze mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafili tego udokumentować strzeleniem zwycięskiego trafienia. Wywalczony rezultat sprawił, że PAE Atromitos do ligowej tabeli dołożył pierwszy punkt, zajmując w niej ostatnie miejsce. Szansa na poprawę punktowego osiągnięcia będzie w najbliższy weekend, kiedy to zespół polskiego napastnika zmierzy się OFI Kreta. Pojedynek został zaplanowany na sobotę 23 września, na godz. 16:30.

4. kolejka Superleague Ellada:

PAE Atromitos – NPS Wolos 1:1 (1:0)

36′ 1:0 Karol Angielski

46′ 1:1 Lucas Aceved

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!