Foto: tenismagazyn.pl/Sandra Kalinowska

Jan Zieliński i Hugo Nys błyskawicznie uporali się w 1/8 finału debla w Delray Beach z Mołdawianinem Radu Albotem i Francuzem Constantem Lestienne. 

Polak i Monakijczyk do zwycięstwa nad duetem Albot&Lestienne potrzebowali zaledwie pięćdziesięciu czterech minut.

W pierwszym secie Jan Zieliński i Hugo Nys dali się przełamać w inaugurującym gemie. Szybko jednak pozbierali się i wrócili do gry z podwójną mocą rażenia. Odłamali, a później w czwartym gemie ponownie odebrali podanie rywalom wychodząc na prowadzenie 3:1. W szóstym gemie znów mieli szansę na przełamanie, ale tym razem nie wykorzystali breaka. Mimo to wygrali bez problemu 6:3.

Druga partia była jeszcze lepsza w wykonaniu Nysa i Zielińskiego. Tym razem panowie wytrzymali zdecydowanie lepiej jednego z początków gemów i nie dali się zaskoczyć. Sami zaś najpierw odebrali podanie w trzecim gemie, a później tę samą zagrywkę (z jeszcze lepszym efektem) zastosowali w siódmym. W ostatnim, przy własnym serwisie zwyciężyli do zera!

W ćwierćfinale Jan Zieliński i Hugo Nys zagrają z Argentyńczykiem Guido Andreozzi i Meksykaninem Miguelem Angelem Reyesem-Varelą.

1/8 finału debla ATP 250 w Delray Beach:

Radu Albot/Constant Lestienne – Jan Zieliński/Hugo Nys 0:2 (3:6, 2:6)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!