Do rozpoczęcia przygody z obstawianiem wydarzeń sportowych wystarczy tzw. konto tymczasowe, którego założenie jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu. U którego operatora zakładów wzajemnych najszybciej można stać się posiadaczem takiego konta? 

Jeszcze kilka lat temu wejście do gry u danego bukmachera wiązało się z koniecznością przechodzenia całego procesu rejestracyjnego, co wymagało m.in. przesłania skanu dokumentu tożsamości, podania numeru konta i numeru PESEL. Wiele zmieniło się w momencie wprowadzenia przez legalne podmioty bukmacherskie kont tymczasowych, które znacząco przyspieszyły całą procedurę.  

Dzięki takim kontom możliwe stało się rozpoczęcie przygody z puszczaniem kuponów SOLO i AKO bez konieczności podawania wszystkich danych na początku rejestracji – można je bowiem uzupełnić później. Gdzie więc najszybciej spełnicie wszystkie niezbędne formalności do otwarcia konta tymczasowego? 

Rejestracja w FORTUNA to tylko 47 sekund – zobacz jak się zakłada konto i zgarnia 335 zł www.legalsport.pl/bukmacherzy/fortuna/jak-zalozyc-konto-gracza-w-fortunie/  

Co to jest konto tymczasowe u bukmachera? 

Jak już wiecie, konto tymczasowe nie wymaga od Was podawania wszystkich danych, które konieczne są do założenia konta stałego. To uproszczony profil do betowania, który umożliwia Wam stawianie kuponów i korzystanie z promocji, ale ma też pewne ograniczenia, np. brak możliwości wypłaty wygranej na rachunek bankowy – w tym celu musicie przekształcić konto tymczasowe w stałe, czyli uzupełnić brakujące informacje. 

Po co jest konto tymczasowe? By typerzy zyskali możliwość szybszego do gry, a tym samym szybkiego puszczenia swojego pierwszego kuponu, bez zbędnych formalności. Oczywiście na wprowadzenie takiego rozwiązania bukmacherzy zdecydowali się ze względu na wygodę graczy. Zazwyczaj konto tymczasowe jest aktywne tylko 30 dni i nie pozwala na wypłacanie wygranych. Nie zmienia to jednak faktu, że przed spełnieniem wszystkich wymogów możecie już cieszyć się obstawianiem i poczuć emocje związane z bukmacherką. A zatem jakiego więc operatora zakładów wzajemnych w chwili obecnej najszybciej dacie sobie szansę na rozpoczęcie swojej przygody z betowaniem? 

Gdzie najszybciej założycie konto tymczasowe? 

Obecnie zdecydowanie najszybciej założycie konto tymczasowe, a tak naprawdę od razu stałe u bukmacherów, którzy zdecydowali się poszerzyć swoje oferty o błyskawiczną rejestrację, która jak wiadomo znosi obowiązek ręcznego wpisywania poszczególnych informacji. Nie oznacza to jednak, że dany buk dopisuje do danego gracza konto gracza bez wszystkich koniecznych danych. Te bowiem i tak finalnie trafiają do operatora zakładów wzajemnych, ale w sposób całkowicie automatyczny. Tak dzieje się chociażby w przypadku rejestracji za pomocą funkcji MojeID lub aplikacji mObywatel. U jakiego zatem bukmachera najszybciej uda się Wam założyć konto gracza? Oto nasze TOP 3: 

  1. Miejsce: TOTALbet– czas założenia konta około 45 sekund 
  1. Miejsce: Fortuna – czas założenia konta około 47 sekund 
  1. Miejsce: LVBET – czas założenia konta około 55 sekund 

Według nas to właśnie wspomniana trójka renomowanych bukmacherów umożliwi Wam założenie konta gracza w jak najkrótszym czasie. Oczywiście wspomniany czas jest szacowany. Oznacza to, że z znajdą się gracze, którym uda się uporać z całym procesem jeszcze szybciej. Z drugiej strony zapewne nie zabraknie typerów, którym wspomniana rejestracja zajmie trochę więcej czasu. 

Rejestracja w TOTALbet przez bankowość elektroniczną 

W naszym zestawieniu pierwsze miejsce przypadło bukowi TOTALbet, u którego rejestracja odbywa się poprzez funkcję MojeID. Oznacza to, że wszystkie potrzebne informacje bukmacher zyskuje z bankowości internetowej. Co ważne, wybierając taki sposób rejestracji macie gwarancję bezpieczeństwa i poufności swoich danych. Dodatkowo natychmiast zyskujecie możliwość wypłacenia wygranych pieniędzy. 

Aby dołączyć do społeczności TOTALbet, musicie wejść na oficjalną stronę buka (www.totalbet.pl), w prawym górnym rogu witryny kliknąć przycisk „Zarejestruj się” i wybrać rejestrację poprzez bankowość elektroniczną. Następnie pozostaje Wam już tylko wybrać swój bank, zalogować się na swoje konto i zezwolić na przekazanie danych do buka TOTALbet. Całość kończy zatwierdzenie zgód i to wszystko.  Od tego momentu możecie w korzystać z wszystkich rozwiązań oferowanych przez tego sponsora polskiego sportu. 

Proces rejestracyjny przez Moje ID w Fortunie 

Zaraz za plecami TOTALbet znalazła się rejestracja w Fortunie. Warto od razu zaznaczyć, że czas na założenie konta u jednego i drugiego bukmachera jest bardzo zbliżony, ponieważ oba podmioty korzystają tutaj z tej samej funkcji, a więc MojeID. Jedyna różnica jest tutaj taka, że Fortuna znacznie wcześniej nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i udostępniła swoim graczom taki sposób zakładania konta gracza, który tak naprawdę przebiega za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego. 

Jeśli zatem chcecie dołączyć do grona obstawiających najstarszego buka w kraju, wystarczy, że odwiedzicie jego oficjalną stroną (www.efortuna.pl), klikniecie w przycisk „REJESTRACJA” i wybierzecie rejestrację poprzez zalogowanie się do banku. W następnym krokach postępujecie dokładnie tak samo, jak w przypadku rejestracji w TOTALbet. Na koniec pozostaje Wam zatwierdzić kilka zgód, potwierdzić pobrane dane osobowe oraz ustawić limity gry. Dlaczego zatem rejestracja w Fortunie zajmie Wam trochę więcej czasu? Tak naprawdę tylko przez to, że bukmacher nakłada na Was obowiązek potwierdzenia danych, co nie ma miejsca w przypadku TOTALbet. 

Szybka rejestracja za pomocą mObywatel w LVBET 

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajęła rejestracja w LVBET, która w odróżnieniu od wyżej wymienionych bukmacherów odbywa się za pośrednictwem aplikacji mObywatel. Warto dodać, że to właśnie LVBET jako pierwszy zapewnił swoim typerom takie rozwiązanie. Jeśli zatem chcielibyście z niego skorzystać, to przede wszystkim musicie wejść na oficjalny serwis tego buka (www.lvbet.pl), w prawym górnym rogu strony kliknąć przycisk „Rejestracja”, a następnie zaznaczyć rejestrację poprzez apkę mObywatel. W dalszej kolejności należy już tylko zeskanować kod QR, potwierdzić dane, uzupełnić swój adres oraz wpisać numer rachunku bankowego. Dzięki temu macie pewność, że ze wszystkim uwiniecie się poniżej minuty. W końcu tak naprawdę nie musicie wiele robić. 

Jak więc widać, wystarczy zaledwie chwila, aby stać się właścicielem konta gracza. Oczywiście zawsze skusić możecie się na tradycyjną rejestrację, która także nie zajmie Wam wiele czasu. W końcu żeby założyć konto tymczasowe nie musicie zawracać sobie głowy weryfikacją, a więc wysyłaniem bukmacherowi zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Trzeba jednak pamiętać, że wówczas wszystkie dane będziecie musieli wpisać własnoręcznie. Tym samym nie obejdzie się bez podania adresu e-mail, hasła, numeru telefonu, imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz kodu weryfikacyjnego. Ponadto w czasie takiej rejestracji będziecie zobligowani do określenia swojego obywatelstwa oraz zaznaczenia wszystkich niezbędnych zgód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!