foto: Dawid Dobrasz/Twitter

Paweł Raczkowski i Daniel Stefański będą gwizdać w najbliższych reprezentacyjnych meczach towarzyskich. Biało-czerwoni poznali już także rozjemców swoich spotkań z Turcją oraz Ukrainą. 

Raczkowski będzie pilnował porządku w meczu Belgia – Luksemburg, który odbędzie się 8. czerwca o godzinie 20:00 w Brukseli. Do Belgii Polak zabierze ze sobą liniowych Radosława Siejka i Marcina Bońka oraz technicznego Damiana Kosa.

Daniel Stefański natomiast będzie głównym arbitrem spotkania Słowacja – Walia. Do Trnavy uda się z liniowymi Dawidem Golisem i Jakubem Winklerem oraz technicznym Damianem Kosem. Spotkanie to będzie miało miejsce 9. czerwca o godzinie 20:45.

W meczu towarzyskim pomiędzy Polską, a Turcją na sędziego głównego wyznaczono Węgra Balazsa Berke. Na PGE Narodowym pomagać mu będą Vencel Toth i Balazs Szert oraz Mihaly Kapraly. Przypominamy, że potyczka ta zaplanowana jest na 10 czerwca, na godzinę 20:45.

Drugi mecz towarzyski, tym razem Polski z Ukrainą odbędzie się trzy dni wcześniej (7 czerwca, również Warszawa). Tutaj gwizdać będzie Anglik Andrew Madley. Odpowiedzialność za obstawienie linii wezmą Harry Lennard i Ian Hussin, a kwestiami technicznymi zajmie się Craig Pawson.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!