Cracovia z nowymi decyzjami kadrowymi! Mówi się o poszukiwaniu bramkarza
Półmetek sezonu PKO Ekstraklasy dla klubów zgromadzonych jest doskonałą okazją na zmiany kadrowe. Cracovia nie próżnuje i już padają pierwsze decyzje o czym informuje Piotr Rzepecki z portalu 365dniopilce.pl.
Cracovia przygotowuje się do zimowego okna transferowego, w którym pożegna się z kilkoma zawodnikami. Wśród tych, którzy mogą opuścić klub, znajduje się najprawdopodobniej Michał Rakoczy.
Choć w Krakowie nie ma w planach dużej rewolucji kadrowej, krakowianie zamierzają przeprowadzić kilka konkretnych wzmocnień. Działacze wskazali już pozycje wymagające uzupełnienia, a jedną z nich jest bardzo istotne miejsce na boisku.
„Pasy” chcą bowiem sprowadzić nowego bramkarza. Nie ujawniono jeszcze żadnych nazwisk, jednak kierunek działań jest jasny — klub szuka golkipera, który od razu mógłby zostać numerem jeden. Wynika to z faktu, że w klubie panuje niezadowolenie z obecnej postawy Sebastiana Madejskiego i Henricha Ravasa.
Z informacji źródła wynika jednak, że operacja może nie być prosta. Niewykluczone, że jeśli transferu nie uda się dopiąć zimą, Cracovia wróci do tego tematu dopiero po zakończeniu sezonu. Warto przypomnieć, że klub ma już za sobą pierwszy ruch w tym oknie — definitywnie wykupił Mauro Perkovicia z Dinama Zagrzeb. Teraz pozostaje czekać na kolejne decyzje personalne.
Polecane
Piłka nożna02.04.26[WIDEO]: Ewa Pajor znowu przyczyniła się do zdemolowania Realu Madryt w Lidze Mistrzyń
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26OFICJALNIE: Jan Urban będzie nadal sternikiem polskiej kadry!
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26Baraże MŚ 2026: Polacy przedłużają 100-letnią niemoc w Sztokholmie!
Tymoteusz Mech
Piłka nożna31.03.26Eliminacje ME U21: Polacy mimo absencji ponownie pokonali Czarnogórę! Gdzie jest ich sufit?
Tymoteusz Mech