Bundesliga: Lewandowski z 599 bramką w zawodowej karierze
Robert Lewandowski strzelił gola w meczu 21. kolejki piłkarskiej Bundesligi. Jego Bayern pokonał w Monachium RB Lipsk 3:2.
Lewandowski na liście strzelców wpisał się w 44. minucie. Polak wykorzystał dogranie z lewej strony i głową umieścił piłkę w siatce.
Lewandowski miał też spory udział przy bramce z 12. minuty. Polak wszedł z piłką w pole karne, uderzył na bramkę. Futbolówkę odbił golkiper przyjezdnych, ale gola zdobył dobijający Mueller.
Dla Polaka dzisiejsze trafienie jest jego 599 bramką w zawodowej karierze. Do tego może świętować komplet punktów. Jego Bayern wygrał 3:2.
Bundesliga – 21. kolejka Bayern Monachium 3:2 RB Lipsk Bramki: 12′ Müller, 44′ Lewandowski, 58′ Gvardiol (sam.) – 27′ André Silva, 53′ Nkunku
Polecane
PKO Ekstraklasa13.02.26PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa zamrożona w Katowicach! GKS przedłuża serię Wojskowych
Tymoteusz Mech
Betclic 1. Liga13.02.26Betclic 1 Liga: Górnik remisuje na swoim terenie
Milena Romanowska
PKO Ekstraklasa12.02.26OFICJALNIE: Jean Batoum w Cracovii!
Ewa Betlej
Piłka nożna12.02.26Poznaliśmy grupowych rywali polskiej reprezentacji w Lidze Narodów!
Ewa Betlej