foto: Górnik Łęczna

Ekstraliga Kobiet: Dominika Dereń wciąż będzie grać w Górniku Łęczna

Reklama

Dominika Dereń nigdzie się nie wybiera i nadchodzący sezon spędzi w Górniku! Trapiona kontuzjami w ostatnim sezonie pomocniczka przedłużyła kontrakt z klubem z Łęcznej.

W zakończonej niedawno kampanii 2021/2022 Deri wystąpiła w ośmiu spotkaniach, w których zdobyła cztery gole. Jej świetny powrót po długiej kontuzji przerwał niestety kolejny poważny uraz. W wyjazdowym spotkaniu z Medykiem POLOMarket Konin Dominika Dereń ponownie zerwała bowiem więzadło krzyżowe i musiała przejść jego rekonstrukcję.

– Dominika to zawodniczka, która dużo nam dała na początku ostatniego sezonu i była podporą, jeśli chodzi o naszą ofensywę. Tuż po meczu w Koninie wiedzieliśmy, że jest ogromnie zdeterminowana, by szybko wrócić na boisko i chcieliśmy przedłużyć z nią umowę. Myślę, że po miesiącu lub sześciu tygodniach od powrotu po przerwie letniej, Deri będzie w pełni zdrowa i gotowa do rywalizacji – mówi trener Robert Makarewicz.

Źródło: Biuro prasowe GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobiet)

Reklama
Opublikowano: 12.06.22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane