[Fotorelacja] EBL: Legia Warszawa – Anwil Włocławek 9.05.2022

Reklama

Koszykarze Legii dopięli swego i zagrają w wielkim finale Energa Basket Ligi. Wczoraj po raz trzeci pokonali (tym razem 87:77) Anwil Włocławek. Poniżej prezentujemy fotorelację z ostatniego meczu pomiędzy tymi zespołami.

 

Zdjęcia Karol Makowski

 

Reklama
Opublikowano: 10.05.22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane