[FOTORELACJA] EBL: WKS Śląsk Wrocław- Legia Warszawa (5 mecz)

Reklama

WKS Śląsk Wrocław potrzebował pięciu spotkań, by po 20 latach po raz 18. sięgnąć po mistrzostwo Polski. Wrocławianie z Legią Warszawa przegrali jedynie raz, by później odbudować się i nie ponieść porażki już do końca sezonu. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego byli w stanie walczyć w pierwszej połowie, podczas której odrobili 16- punktową stratę. W drugą część spotkania WKS wszedł na pełnej mocy i do końca trzymał przewagę. Więcej o przebiegu spotkania przeczytacie tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pełnego emocji spotkania w legendarnej Hali Stulecia.

Reklama
Opublikowano: 28.05.22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane