GKS Tychy się nie zatrzymuje i ogłszasza kolejne wzmocnienie! Tym razem snajper z Ekstraklasowym CV
GKS Tychy dopiął kolejny ruch kadrowy w trakcie zimowej przerwy. Do zespołu prowadzonego przez Łukasza Piszczka dołączył Piotr Krawczyk, dla którego będzie to nowy rozdział po rozstaniu z Wisłą Płock.
Doświadczony napastnik trafił na Górny Śląsk jako wolny zawodnik, po wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu z „Nafciarzami”. Z tyskim klubem związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2027 roku. Jesień nie była dla 30-latka udana. W Płocku został odsunięty od pierwszego zespołu i skierowany do trzecioligowych rezerw, co wyraźnie przyspieszyło decyzję o zmianie otoczenia.
Zimą Krawczyk zaczął rozglądać się za nowym pracodawcą, a GKS okazał się konkretną i finalnie skuteczną opcją.
Nazwisko napastnika nie jest obce kibicom Ekstraklasy. Najlepszy okres w karierze spędził w Górniku Zabrze, gdzie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zanotował 117 występów, strzelając 15 goli i dokładając pięć asyst.
Dla GKS-u Tychy to już piąte zimowe wzmocnienie. Wcześniej klub ogłosił pozyskanie Igora Łasickiego, Daniela Sandovala, Pawła Łysiaka oraz Bartłomieja Barańskiego, który został wypożyczony z Lecha Poznań.
Polecane
Piłka nożna18.03.26[WIDEO]: Robert Lewandowski wyprzedził Leo Messiego w kolejnej klasyfikacji! Koncert Barcy
Tymoteusz Mech
PKO Ekstraklasa18.03.26Dyskwalifikacja Lukasa Podolskiego!
Ewa Betlej
Piłka nożna17.03.26Reprezentacja Polski do lat 17 kobiet awansowała na mistrzostwa Europy!
Mariusz Cichowski
Piłka nożna17.03.26Łukasz Skorupski nie pomoże kadrze! Kontuzja polskiego bramkarza!
Ewa Betlej