IE: Kajakarki wycelowały złoto w czwórce !!! Świetne wieści spod Krakowa !
Karolina Naja, Dominika Putto, Adrianna Kąkol i Anna Puławska to kajakarska czwórka złotych polskich medalistek w rywalizacji na 500 metrów rozgrywanych w Krakowie Igrzysk Europejskich ! To drugi medal Biało-Czerwonych w ciągu kilkudziesięciu minut dzisiejszej rywalizacji na kajakarskim torze.
Doskonale czujące się na tym dystansie Polki były faworytkami. Zaczęły rywalizację pewnie i zdecydowanie, niemniej do połowy dystansu niewielkie straty notowały Niemki. Druga część dystansu na 500 metrów nie pozostawiła złudzeń. Naja, Putto, Kąkolewska i Puławska ze znaczącą przewagą dopłynęły do mety, zdobywając drugi medal dla Polski i w czasie dekoracji staną na najwyższym podium Igrzysk Europejskich w Krakowie.
Polecane
Pozostałe04.01.25Aleksandra Mirosław zwyciężczynią 90. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski
Paweł Stańczyk
Igrzyska Olimpijskie13.12.24Andrzej Duda kandydatem na członka MKOl
Paweł Stańczyk
Igrzyska Europejskie21.05.24Reprezentantka Polski w judo odniosła wielki sukces. Biało-Czerwona zawodniczka z medalem rangi światowej
Tymoteusz Mech
Igrzyska Europejskie02.07.23IE: Mamy mistrza w kickboxingu. Robert Krasoń wygrał wszystkie walki!
Grzegorz Borkowski