Jak wygląda sytuacja Kamila Grabary? Wróci w styczniu do Wolfsburga czy zostanie w Kopenhadze?
Sytuacja Kamila Grabary jest dość niejasna. Polski golkiper tuż po kupnie przez niemiecki VfL Wolfsburg został wypożyczony do duńskiej FC Kopenhagi. Teraz wypożyczenie dobiega końca, i nie do końca wiadomo jak w tej sytuacji zachowa się niemiecki klub.
Z wiadomości, które napływają z Danii i Niemiec wydaje się, że oba zespoły dogadają się ze sobą, i nie będą wyrywać sobie polskiego bramkarza. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że Grabara do końca tego sezonu zostanie w Kopenhadze, a od nowego periodu rozpocznie grę dla Wolfsburga. Gdyby niemiecki klub się uparł to mógłby ściągnąć go już w styczniu, ale takie ruchy nie interesują raczej VfL Wolfsburg.
Przypominamy, że Kamil Grabara w Danii gra od 2021 r. W obecnym sezonie FC Kopenhaga plasuje się na trzecim miejscu w lidze, a do tego awansowała do fazy pucharowej w Lidze Mistrzów. Zatem dyspozycja tego zespołu jest naprawdę bardzo wysoka, na co duży wpływ ma również polski golkiper. Grabara zdaje sobie jednak sprawę, że wkrótce będzie występował dla niemieckiej drużyny, która kupiła go za 13,5 miliona euro i z marszu wypożyczyła do Kopenhagi.
https://twitter.com/Meczykipl/status/1740366093624193218
Polecane
PKO Ekstraklasa28.03.26[GALERIA] PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Mariusz Cichowski
PKO Ekstraklasa27.03.26OFICJALNIE: Andrei Vlad nowym nabytkiem Arki Gdynia!
Ewa Betlej
Piłka nożna27.03.26Eliminacje ME U21: Reprezentacja Polski wciąż niepokonana! Duże komplikacje przed Czarnogórą
Tymoteusz Mech
Piłka nożna27.03.26Nieważny rywal. Żeby pojechać na mundial wygrać trzeba z każdym- rozmowa z Tomaszem Kędziorą, obrońcą piłkarskiej Reprezentacji Polski
Krzysztof Szkutnik