Jakub Kiwior zaoferowany zespołowi ligi hiszpańskiej!
Z informacji przekazywanych przez ,,Mundo Deportivo” wynika, że obrońca reprezentacji Polski Jakub Kiwior jest bacznie obserwowany przez Atletico Madryt.
Polak ostatnio cieszy się świetnymi notami w serie A, dobrze wpisał się też do reprezentacji Polski, w której gra jedne z ważniejszych skrzypiec w obronie (mimo rozegrania tylko pięciu meczy). W zeszłym sezonie grał w lidze słowackiej w barwach MKS Żylin. Niedawno przeniósł się do Serie A, gdzie występuje dla Spezii i szokuje włoskich kibiców.
Wcześniej, we wrześniu były pogłoski dotyczące obserwowania Kiwiora przez: Villareal, Milan, Juventus, Rome, WestHam oraz Leicester.
O tym czy polski obrońca zmieni klub w dużej mierze może zadecydować jego występ na mundialu. Według wielu Jakub Kiwior wyjdzie w podstawowym składzie na mecz z Meksykiem.
Polecane
PKO Ekstraklasa20.03.26PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin po raz pierwszy przegrywa drugi mecz z rzędu! Motor zmienił lidera
Tymoteusz Mech
Betclic 1. Liga20.03.26Betclic 1. Liga: Przełamanie Stali Rzeszów
Milena Romanowska
Piłka nożna20.03.26OFICJALNIE: Jan Urban zdecydował kto zawalczy w barażach o mundial!
Tymoteusz Mech
Piłka nożna20.03.26LKE: Lech Poznań mógł dokonać wielkiej rzeczy! Zdecydowała jedna bramka
Tymoteusz Mech