Foto: Twitter/Juergen Elitim
Juergen Elitim zawodnikiem Legii
Kolumbijczyk Juergen Elitim podpisał trzyletni kontrakt z zespołem wicemistrza Polski Legią Warszawa.
23-letni pomocnik w minionym sezonie reprezentował barwy hiszpańskiego Racingu Santander w barwach, którego na poziomie drugiej ligi rozegrał 29 spotkań, w których zdobył dwa gole.
Elitim jest czwartym zawodnikiem, który dołączył do zespołu ze stolicy w letnim okienku transferowym. Wcześniej ze stołecznym zespołem umowy podpisali: Marc Gual, Patryk Kun i Radovan Pankov.
Reklama
Opublikowano: 27.06.23
Polecane
Piłka nożna09.06.26Pierwsza zmiana kadrowa w kobiecym GKS-ie Katowice
Milena Romanowska
Piłka nożna08.06.26Piłkarze z Ekstraklasy. Kto wystąpi na mundialu?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna06.06.26Kadra futsalistek wraca do gry. Znamy powołania na Futsal Week
Milena Romanowska
Piłka nożna04.06.26OFICJALNIE: Piotr Stokowiec wraca do Polonii Warszawa!
Ewa Betlej