Foto: Twitter/Juergen Elitim

Juergen Elitim zawodnikiem Legii

Reklama

Kolumbijczyk Juergen Elitim podpisał trzyletni kontrakt z zespołem wicemistrza Polski Legią Warszawa.

23-letni pomocnik w minionym sezonie reprezentował barwy hiszpańskiego Racingu Santander w barwach, którego na poziomie drugiej ligi rozegrał 29 spotkań, w których zdobył dwa gole.

Elitim jest czwartym zawodnikiem, który dołączył do zespołu ze stolicy w letnim okienku transferowym. Wcześniej ze stołecznym zespołem umowy podpisali: Marc Gual, Patryk Kun i Radovan Pankov.

Reklama
Opublikowano: 27.06.23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane