Fot: azs.umcs.pl

Koszykarki AZS-u UMCS-u Lublin bez trenera. Umowa z Krzysztofem Szewczykiem rozwiązana za porozumieniem stron

Reklama

Krzysztof Szewczyk nie jest już trenerem koszykarek Polskiego Cukru AZS-u UMCS-u Lublin . Umowa ze szkoleniowcem, za którym kryją się największe sukcesy w historii żeńskiego basketu w Lublinie została rozwiązana za porozumieniem stron. W dzisiejszym wyjazdowym pojedynku z AZS-em Politechniką Poznań lublinianki poprowadzi dotychczasowy drugi trener Marek Lebiedziński, a nowego opiekuna „akademiczek’ poznany w poniedziałek.

Klub wydał na tą okoliczność następujące oświadczenie;

Zarząd Klubu AZS UMCS Lublin informuje, że – za porozumieniem stron – zakończył współpracę z Panem Krzysztofem Szewczykiem, trenerem koszykarek Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin.

W imieniu Zarządu Klubu AZS UMCS Lublin, całej społeczności akademickiej, zawodników oraz kibiców pragniemy przekazać Trenerowi serdeczne podziękowania za wkład w rozwój drużyny oraz promocję koszykówki w regionie. Profesjonalizm Pana Krzysztofa Szewczyka, jego pasja oraz nieustająca chęć doskonalenia były inspiracją dla wszystkich, którzy mieli przyjemność z nim współpracować.

Dziękujemy Trenerowi za liczne sukcesy sportowe, które za jego sprawą drużyna AZS UMCS Lublin osiągała na arenie krajowej i międzynarodowej oraz za niezapomniane chwile na parkiecie takie jak: Mistrz Polski 2023; Wicemistrz Polski 2022; Superpuchar Polski 2024; Superpuchar Polski 2023; Puchar Polski 2016; 1/8 EuroCup Women 2021/2022; 1/8 EuroCup Women 2022/2023 oraz EuroLeague Women 2023/2024. Życzymy powodzenia w realizacji nowych wyzwań!

Nazwisko nowego trenera koszykarek zaprezentujemy w najbliższy poniedziałek.

Źródło: azs.umcs.pl

Reklama
Opublikowano: 12.01.25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane