Magda Balsam zmieni klub
Magda Balsam zmieni klub. Reprezentatnka Polski odchodzi z rumuńskiego CSM Slatina.
Magda Balsam broniła barw rumuńskiego zespołu od 2024 roku. Była najlepszą strzelczynią drużyny z dorobkiem 114 bramek. CSM Slatina zajęła szóste miejsce w rumuńskiej Superlidze.
Urodzona w 1996 roku skrzydłowa zaczynała występy na poziomie seniorskim w zespole Vistalu Gdynia. Następnie trafiła do Startu Elbląg, w którym grała w latach 2015 – 2019. W następnych sezonach grała w MKS-ie Lublin i JKS-ie Jarosław, skąd trafiła do niemieckiego TuS Metzingen.
Balsam jest 79-krotną reprezentantką Polski. Dotychczas rzuciła 299 bramek w zespole narodowym.
Polecane
Piłka Ręczna Kobiet12.06.26PGE MKS El-Volt Lublin wzmacnia bramkę. Nina Smelcerz dołącza do zespołu
Milena Romanowska
Piłka ręczna11.06.26Piłka ręczna: Polacy poznali rywali fazy grupowej MŚ 2027
Milena Romanowska
Piłka ręczna10.06.26Do PGE MKS El-Volt Lublin dołącza Natalia Pankowska
Milena Romanowska
Piłka ręczna06.06.26Natalia Nosek wraca do Polski. Reprezentantka kraju zagra w Piotrcovii
Milena Romanowska