Magda Balsam zmieni klub

Magda Balsam zmieni klub. Reprezentatnka Polski odchodzi z rumuńskiego CSM Slatina. 

Reklama

Magda Balsam broniła barw rumuńskiego zespołu od 2024 roku. Była najlepszą strzelczynią drużyny z dorobkiem 114 bramek. CSM Slatina zajęła szóste miejsce w rumuńskiej Superlidze.

Urodzona w 1996 roku skrzydłowa zaczynała występy na poziomie seniorskim w zespole Vistalu Gdynia. Następnie trafiła do Startu Elbląg, w którym grała w latach 2015 – 2019. W następnych sezonach grała w  MKS-ie Lublin i JKS-ie Jarosław, skąd trafiła do niemieckiego TuS Metzingen.

Balsam jest 79-krotną reprezentantką Polski. Dotychczas rzuciła 299 bramek w zespole narodowym.

Reklama
Opublikowano: 25.05.26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane