Michał Probierz wybrał bazę do przygotowań na Mistrzostwa Europy!

Reklama

Biało-czerwoni będą stacjonować w hotelu Sheraton Pelikan w Hanowerze, a trenować do Mistrzostw Europy 2024 na obiekcie Hannoveru 96. 

Michał Probierz wraz z sekretarzem generalnym PZPN Łukaszem Wachowskim i dyrektorem departamentu logistyki Andrzejem Zarębą oraz Łukaszem Gawrjołkiem udali się do Niemiec, żeby wybrać bazę treningową dla polskiej reprezentacji.

Początkowo pod uwagę miały być brane dwie lokalizację – Poczdam i Brema. Ostatecznie jednak panowie zdecydowali się na trzecią opcję jaką okazał się Hanower.

Gdyby spojrzeć w przeszłość to Hanower polskim kibicom może kojarzyć się ze zwycięstwem podczas mundialu w 2006 r. z Kostaryką 2:1. Biało-czerwoni w fazie grupowej zagrają w takich niemieckich miastach jak: Hamburg (z Holandią), Berlin (z Austrią) i Dortmund (z Francją).

 

Reklama
Opublikowano: 03.04.24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane