OFICJALNIE: Andreja Prokić opuszcza Stal Rzeszów!
Serbski pomocnik – Andreja Prokić żegna się ze Stalą Rzeszów. Piłkarzowi wygasa wraz z końcem czerwca umowa, która nie zostanie przedłużona.
Prokić najpierw dołączył do rzeszowian latem 2010 roku i od tego momentu przebywał przez trzy sezony w Stali. Później opuścił klub i wrócił do niego po ośmiu latach przerwy – lipiec 2021 r. Przez czas swojej nieobecności zebrał doświadczenie w Betclic 1 Lidze oraz PKO BP Ekstraklasie.
Łącznie Prokić dla Stali Rzeszów rozegrał dwieście dwadzieścia trzy mecze (pięćdziesiąt trzy gole). Z zespołem wywalczył awans do Betclic 1 Ligi, a potem przepustkę do najwyższej klasy polskich rozgrywek.
W aktualnie trwającym sezonie 36-lteni Serb zaprezentował się dwadzieścia siedem razy, podczas których trafiał do siatki czterokrotnie.
Andreja Prokić odchodzi ze Stali Rzeszów, ale Ty możesz zatrzymać kawałek tej historii ?? ??????.
Do niedzieli, do godz. 23:59, masz wyjątkową okazję:
? Kup ??????????̨ ????????̨ ???????̨ ??? ???????̨ ? ??????????… pic.twitter.com/xfoAtFYCmp
— Stal Rzeszów (@StalRzeszow) May 16, 2025
Polecane
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Paweł Dawidowicz opuszcza Raków Częstochowa!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z West Ham United!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26Piłkarze z Ekstraklasy na mundialu. Kiedy mecze?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna09.06.26Pierwsza zmiana kadrowa w kobiecym GKS-ie Katowice
Milena Romanowska