
OFICJALNIE: Ireneusz Mamrot odszedł z Górnika Łęczna!
Ireneusz Mamrot nie jest już trenerem pierwszoligowego Górnika Łęczna. Kontrakt z 52-letnim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron.
To jedna z tych decyzji, których mało kto się spodziewał, ponieważ Mamrot miał ważny kontrakt do 30. czerwca 2024 r. Zarząd Górnika Łęczna zdecydował jednak pożegnać się z trenerem, który pracował u nich od lutego tego roku. W tym czasie zdążył poprowadzić drużynę trzydzieści trzy razy.
W aktualnym sezonie po siedemnastu kolejkach Fortuna 1 Ligi bilans Mamrota prezentował się następująco: sześć zwycięstw, osiem remisów i trzy porażki. Aktualnie daje to dziesiąte miejsce w tabeli PlusLigi z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów.
Na razie nie wiadomo kto zastąpi Mamrota na fotelu głównego trenera. Pewne jest jednak, że w najbliższym spotkaniu z Arką Gdynia dyrygować drużyną będą asystenci Tomasz Horwat oraz Daniel Rusek.
? Ireneusz Mamrot nie będzie dłużej trenerem Górnika Łęczna. Obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Więcej… ⤵️
— Górnik Łęczna (@zielono_czarni) December 11, 2023
Polecane
- Piłka nożna17.08.25
PKO Ekstraklasa: Lech Poznań uratował jeden punkt z meczu z Koroną Kielce!
Tymoteusz Mech
- Piłka nożna16.08.25
PKO Ekstraklasa: Arka zatopiona w Katowicach!
Ewa Betlej
- Piłka nożna15.08.25
PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź bez punktów! Cracovia ze skromnym zwycięstwem!
Ewa Betlej
- Piłka nożna15.08.25
Gol za golem w Lubinie – Zagłębie triumfuje 6:2 nad Lechią Gdańsk
Walter.Sport