29-letni obrońca do końca sezonu będzie reprezentował barwy „Nafciarzy”. To czwarty zawodnik, który dołącza do zespołu z Płocka przed nadchodzącą rundą wiosenną.
Kariera wychowanka Zagłębia Lubin zapowiadała się obiecująco. W 2018 roku po dwóch występach w reprezentacji Polski trafił do Crystal Palace. W angielskim klubie nie udało mu się zadebiutować. Zamiast tego, wypożyczano go do Rizesporu, Sheriffu Tiraspol, Rakowa Częstochowy oraz Sittardu. W 2022 roku przeniósł się do macierzystego klubu. Ostatnią rundę spędził w drugiej drużynie „Miedziowych”.
– Na środku obrony potrzebowaliśmy zwiększenia rywalizacji, a Jarek zajmował czołowe miejsce na naszej liście życzeń, stąd też zdecydowaliśmy się na ten ruch. Sam zawodnik posiada pożądane przez nas cechy i doświadczenie, dlatego też liczymy, że szybko stanie się ważnym ogniwem zespołu – powiedział Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Wisły.
🔍🚌⌛
➡️ https://t.co/uGCIlp3JGL pic.twitter.com/GXMsYCLu43
— Wisła Płock (@WislaPlockSA) January 20, 2024