OFICJALNIE: Kolejny fantastyczny zawodnik odchodzi z PKO Ekstraklasy
Po odejściu z drużyny Legi Warszawa Josue szykuje się następny transfer zawodnika, który swoim poziomem gry sprawiał, że jego zespół mógł walczyć o najwyższe cele.
Sezon 2023/24 był dla Erika Exposito zdecydowanie najlepszy spośród wszystkich l, które rozegrał na polskich stadionach. Hiszpan rozegrał w tym sezonie 33 spotkania, w których dziewietnastokrotnie trafiał do siatki, a ponadto sześć razy asystował.
W piątek na swoich mediach społecznościowych snajper z Hiszpani przekazał, że nie wystąpi już więcej w barwach wrocławskiego teamu.
Exposito we Wrocławiu spędził prawie 5 lat i przez ten cały okres był jedną z wiodących postaci tej drużyny. Przez cały swój epizod w stolicy Dolnego Śląska zdobył on 54 gole oraz 20 asyst, a wszystko to zwieńczył tytułem wicemistrza kraju i króla strzelców PKO Ekstraklasy w sezonie 2023/24.
Polecane
Piłka nożna24.03.26OFICJALNIE: Etatowy arbiter z Premier League poprowadzi mecz Polski z Albanią!
Tymoteusz Mech
PKO Ekstraklasa21.03.26PKO Ekstraklasa: Zwycięstwo Cracovii rzutem na taśmę!
Ewa Betlej
PKO Ekstraklasa20.03.26PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin po raz pierwszy przegrywa drugi mecz z rzędu! Motor zmienił lidera
Tymoteusz Mech
Piłka nożna20.03.26Betclic 1. Liga: Przełamanie Stali Rzeszów
Milena Romanowska