Oficjalnie: Maciej Skorża trenerem japońskiego klubu

Reklama

Znany, utytułowany były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań został dziś ogłoszony nowym opiekunem japońskiej Urawy Reds Diamonds, występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Maciej Skorża w czerwcu podjął zaskakującą decyzję, bowiem tuż po zdobyciu mistrzostwa Polski z Kolejorzem podał się do dymisji z powodu problemów osobistych. Po kilku miesiącach przerwy powrócił na ławkę trenerską i objął zespół, który ma chrapkę na sukcesy. Trener dodał od siebie kilka słów po podpisaniu umowy:

– Urawa Red Diamonds to bardzo znany klub z wieloma zapalonymi fanami i kibicami. Ponadto, oglądając ostatnio Urawa Red Diamonds, widziałem, że są stabilną organizacją jako klub i mają nieskończony potencjał. Bardzo zainteresowały mnie ambicje klubu na nowy sezon. Dlatego przyjąłem ofertę stanowiska trenera Urawa Red Diamonds – powiedział 50-latek.

Urawie w 2006 udało się raz wygrać ligę, ponadto w zeszłym roku klub ten został klubowym mistrzem Azji.

Reklama
Opublikowano: 10.11.22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane