OFICJALNIE: Nie grał i odszedł! Piłkarz z potrójnym obywatelstwem rozwiązał kontrakt z Wisłą Płock!
Ignace Abdelhamid zdecydował się opuścić Wisłę Płock. Piłkarz z potrójnym obywatelstwem rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
19-latek do ”Nafciarzy” dołączył przed rozpoczęciem sezonu 2024/2025 z Royal Antwerp FC, gdzie przede wszystkim grał w ekipie do lat osiemnastu. Wcześniej natomiast reprezentował takie kluby jak: Berchem Sport, FC Seja, FC Ekeren i K Beerschot VA.
Abdelhamid nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole Wisły Płock mimo brania udziału w obozie przygotowawczym do sezonu 2024/2025. Natomiast dla drugiego zespołu płocczan wystąpił dwadzieścia sześć razy (dwa gole i jedna asysta).
Polecane
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Paweł Dawidowicz opuszcza Raków Częstochowa!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z West Ham United!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26Piłkarze z Ekstraklasy na mundialu. Kiedy mecze?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna09.06.26Pierwsza zmiana kadrowa w kobiecym GKS-ie Katowice
Milena Romanowska