OFICJALNIE: Nikola Srećković rozwiązał umowę z Wisłą Płock!
Nikola Srecković od kilkunastu godzin nie jest już graczem Wisły Płock. 28-latek rozwiązał umowę za porozumieniem stron.
Serb do ”Nafciarzy” przybył w czerwcu 2023 roku, ze Spartaku Subotica. W tamtym klubie był kapitanem drużyny, w której wystąpił łącznie sto trzydzieści razy strzelając przy tym dwadzieścia trzy gole i dokładając osiemnaście asyst. Srecković niewiele razy pojawił się na boisku w barwach Wisły Płock. Mimo, że zaczynał swoją przygodę od wyjściowej jedenastki to zakończył ją po jedenastu meczach (jedna asysta).
Wiosną 2024 roku został wypożyczony do serbskiego FK Novi Pazar, gdzie zanotował osiemnaście spotkań, podczas których trafiał do bramki czterokrotnie oraz raz asystował. Kiedy wrócił do Płocka to nie znalazł się w składzie na obóz przygotowawczy ani na 1. kolejkę Betclic 1 Ligi.
https://twitter.com/WislaPlockSA/status/1816080896304496770
Polecane
Piłka nożna16.06.26Reprezentacja Polski spadła w najnowszym rankingu FIFA
Mariusz Cichowski
Piłka nożna13.06.26Szymon Marciniak sędzią meczu na mundialu
Paweł Stańczyk
Piłka nożna12.06.26Grał w Jagiellonii. Wystąpił na mundialu
Paweł Stańczyk
Piłka nożna12.06.26Dwa losowania, jeden cel. Polki U-17 i U-19 powalczą o awans do EURO
Milena Romanowska