Paweł Bochniewicz
Foto: sc-heerenveen.nl

OFICJALNIE: Paweł Bochniewicz zostanie w SC Heerenveen na dłużej!

Reklama

Wątpliwości zostały już wyjaśnione. Dziś wydano oficjalny komunikat, w którym holenderskie SC Heerenveen informuje o przedłużeniu umowy z polskim obrońcą Pawłem Bochniewiczem. 

Początki nowego sezonu nie były łatwe dla Polaka, który wracał po bardzo długiej kontuzji. Mimo tego dostawał szansę na grę w podstawowym składzie w Holandii i dobrze je wykorzystywał. Zanotował dwadzieścia cztery spotkania w tym sezonie strzelając przy tym gola i dokładając jedną asystę. Co więcej Bochniewicz w kilku meczach miał okazję zagrać z opaską kapitańską na ramieniu. To mogło sugerować, że w klubie jest bardzo szanowany i podziwiany.

To wszystko przełożyło się na chęć przedłużenia z nim kontraktu. Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych SC Heerenveen poinformowało o nowej umowie, która będzie obowiązywać do 2026 r.

Aktualnie zespół, w którym występuje Bochniewicz znajduje się na ósmym miejscu w lidze holenderskiej z trzydziestoma punktami.

https://twitter.com/scHeerenveen/status/1627684873967136768

Reklama
Opublikowano: 20.02.23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane