OFICJALNIE: Stal Mielec zmienia trenera
Leszek Ojrzyński przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu Stali Mielec. Klub ogłosił już następcę 48-latka – od dzisiaj (tj. 12.04.2021r) pracę przy Solskiego 1 rozpoczął Włodzimierz Gąsior.
Stal zajmuje obecnie ostatnią pozycję w PKO BP Ekstraklasie (mając do rozegrania jeden mecz zaległy) i do samego końca będzie walczyć o utrzymanie w elicie. W klubie najwidoczniej uznano, że zespół potrzebuje impulsu, aby obronną ręką wyjść z rywalizacji w dole tabeli. Leszek Ojrzyński objął mielczan 11 listopada ubiegłego roku, zastępując wówczas na stanowisku trenera Dariusza Skrzypczaka. Włodzimierz Gąsior będzie więc już trzecim szkoleniowcem, który poprowadzi Stal w obecnym sezonie. Władze postanowiły postawić na klubową legendę, która jako piłkarz odnosiła w Mielcu spore sukcesy. Będzie to już kolejne podejście Gąsiora do roli szkoleniowca Stali – ostatnia przygoda 72-latka przy Solskiego 1 zakończyła się w 2014 roku.
Trenerze, witamy!https://t.co/3ZbhazzDjb
— FKS Stal Mielec (@FksStalMielec) April 12, 2021
Polecane
WNie wybierać!24.03.26TAURON Liga: Mocny akcent Developresu Rzeszów na rozpoczęcie play-off. Bydgoszczanki bez szans w Rzeszowie
Krzysztof Szkutnik
WNie wybierać!21.03.26TAURON Liga: Pewne zwycięstwo Developresu nad ŁKS-em Commercecon na zakończenie fazy zasadniczej
Krzysztof Szkutnik
WNie wybierać!19.03.26[FOTORELACJA] Liga Mistrzyń: Developres Rzeszów – Eczacibasi Stambuł
Damian Kuziora
WNie wybierać!18.03.26Liga Mistrzyń: Zwycięstwo Developresu nad Eczacibasi nie dało awansu do Final Four. W dwumeczu turecki zespół lepszy o jeden set
Krzysztof Szkutnik