Foto: Twitter/Lech Poznań

OFICJALNIE: Reprezentant Słowenii zawodnikiem Lecha Poznań!

Reklama

Miha Blažič został nowym zawodnikiem Lecha Poznań, z którym związał się dwuletnim kontraktem.

Reprezentant Słowenii ostatni sezon spędził w występującym w Ligue 1, Angers SCO w barwach, którego rozegrał 24 mecze zdobywając w nich dwa gole.

https://twitter.com/LechPoznan/status/1677004984464834588

Reklama
Opublikowano: 06.07.23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane