Foto: Twitter/Lech Poznań
OFICJALNIE: Reprezentant Słowenii zawodnikiem Lecha Poznań!
Miha Blažič został nowym zawodnikiem Lecha Poznań, z którym związał się dwuletnim kontraktem.
Reprezentant Słowenii ostatni sezon spędził w występującym w Ligue 1, Angers SCO w barwach, którego rozegrał 24 mecze zdobywając w nich dwa gole.
https://twitter.com/LechPoznan/status/1677004984464834588
Reklama
Opublikowano: 06.07.23
Polecane
Piłka nożna08.06.26Piłkarze z Ekstraklasy. Kto wystąpi na mundialu?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna06.06.26Kadra futsalistek wraca do gry. Znamy powołania na Futsal Week
Milena Romanowska
Piłka nożna04.06.26OFICJALNIE: Piotr Stokowiec wraca do Polonii Warszawa!
Ewa Betlej
Piłka nożna03.06.26Mecz towarzyski: Polska remisuje z Nigerią na Narodowym
Paweł Stańczyk