
Parzyszek z golem i niewykorzystanym rzutem karnym
Piotr Parzyszek zdobył bramkę dla holenderskiego FC Emmen w 24 kolejce holenderskiej II ligi przeciwko FC Eindhoven. Polak miał szanszę na dublet w tym spotkaniu, lecz zmarnował rzut karny.
FC Emmen podejmowało u siebie drużynę z FC Eindhoven. Wynik spotkania otworzyli goście w 33 minucie spotkania po bramceEvan Pottiera. W 51. minucie Piotr Parzyszek stanął przed szansą, aby doprowadzić do wyrównania z ”wapna”. Niestety Polak nie wykorzystał rzutu karnego, obronił go bramkarz gości Jorn Brondeel.
Co się odwlecze, to nie uciecze i tak się w przypadku naszego reprezentanta stało. Parzyszek wyrównał wynik minutę po niewykorzystanym rzucie karnym.
30-letni napastnik ma na koncie siedem ligowych bramek w tym sezonie i 3 asysty w 23 meczach. Parzyszek grał do 75. minuty, kiedy zmienił go Patrick Brouwer.
Ostatecznie w spotkaniu 24. kolejki holenderskiej II lig FC Emmen zremisowało u siebie z FC Eindhoven 1–1 (0–1).
Emmen jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów po 23 meczach.
24. kolejki holenderskiej II ligi
FC Emmen 1-1 FC Eindhoven
Piotr Parzyszek 52 – Evan Rottier 33
Polecane
- Liga Mistrzów21.07.25
Wiemy, z kim może zagrać Lech Poznań w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów!
Mariusz Cichowski
- Piłka nożna20.07.25
PKO Ekstraklasa: Radomiak nokautuje faworyta. Porażka Pogoni Szczecin
Paweł Stańczyk
- Piłka nożna20.07.25
[WIDEO]: Adam Buksa rozpoczyna sezon od bramki!
Tymoteusz Mech
- Betclic 1. Liga20.07.25
Betclic 1 Liga: Pewne zwycięstwo Chrobrego Głogów nad Odrą Opole!
Ewa Betlej