PlusLiga: Jastrzębski Węgiel zaskoczony przez Bogdankę LUK Lublin. Lublinianie bliżej finału
W pierwszym pojedynku półfinałowym Plus Ligi w Jastrzębiu-Zdroju doszło do niespodzianki. Jastrzębski Węgiel uległ w czterech setach Bogdance LUK-owi Lublin i znalazł się pod ścianą. Klasą wykazał się Wilfredo Leon – zdobywca 25 punktów. Drugi mecz między tymi drużynami w środę w Lublinie, a gra się do dwóch zwycięstw.
PlusLiga – półfinał, 1. mecz
Jastrzębski Węgiel – BOGDANKA LUK Lublin 1:3 (25:23, 22:25, 18:25, 22:25)
MVP: Wilfredo Leon
Jastrzębski Węgiel: Kaczmarek, Żakieta, Toniutti, Vicentin, Carle, Finoli, Brehme, Kucharczyk, Kufka, Fornal, Zaleszczyk, Huber, Popiwczak, Jurczyk.
BOGDANKA LUK Lublin: Nowakowski, Komenda, Sawicki, Malinowski, Wachnik, Leon, Słotarski, Grozdanow, Zając, Tuinstra, McCarthy, Sasak, Czyrek, Hoss.
Polecane
Siatkówka15.06.26Zmiany w składzie reprezentacji Polski na Ligę Narodów
Mariusz Cichowski
Siatkówka07.06.26Polki z pierwszą porażką w tegorocznej Lidze Narodów!
Mariusz Cichowski
Siatkówka05.06.26Liga Narodów: Julia Szczurowska show ! Polska lepsza od Serbii po horrorze.
Krzysztof Szkutnik
Siatkówka04.06.26Znamy skład polskich siatkarzy na pierwszy turniej Ligi Narodów!
Ewa Betlej