PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów rozstała się z trenerem!
Wszystko stało się jasne. Oficjalny komunikat odnośnie rozstania z argentyńskim trenerem Marcelo Mendezem Asseco Resovia Rzeszów opublikowała dziś na swojej stronie!
Marcelo Mendez trenował polski zespół od grudnia 2021 r. Ten sezon PlusLigi Rzeszowianie zakończyli na piątej pozycji. Mimo tego są zadowoleni z pracy z Argentyńczykiem.
Prezes Asseco Resovii Rzeszów wypowiada się bardzo pozytywnie o Mendezie. Podkreślił fakt, że kiedy przychodził klub był w o wiele gorszym położeniu, a pod jego wodzą odbił się.
Warto przypomnieć, że Marcelo Mendez nie został całkowicie bezrobotny. Obecnie jest szkoleniowcem reprezentacji Argentyny.
Marcelo Méndez odchodzi z Asseco Resovii.
Szczegóły:https://t.co/QxLZCbqVlG#GoSovia #PlusLiga pic.twitter.com/4Uh5KNzSON
— Asseco Resovia (@AssecoResovia) May 12, 2022
Polecane
Siatkówka15.06.26Zmiany w składzie reprezentacji Polski na Ligę Narodów
Mariusz Cichowski
Siatkówka07.06.26Polki z pierwszą porażką w tegorocznej Lidze Narodów!
Mariusz Cichowski
Siatkówka05.06.26Liga Narodów: Julia Szczurowska show ! Polska lepsza od Serbii po horrorze.
Krzysztof Szkutnik
Siatkówka04.06.26Znamy skład polskich siatkarzy na pierwszy turniej Ligi Narodów!
Ewa Betlej