Reprezentant Słowenii przejdzie testy medyczne w Lechu
Słoweniec Miha Blazić przejdzie w dniu jutrzejszym testy medyczne w Lechu Poznań, a po nich podpisze dwuletni kontrakt z Lechem Poznań.
30-letni reprezentant swojego kraju w minionym sezonie występował w barwach Angers, który zajął ostatnie miejsce w Ligue 1 i pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową we Francji. Blazić rozegrał w poprzednim sezonie 24 mecze, w których zdobył dwie bramki.
W dniu wczorajszym Lech poinformował o zakontraktowaniu Szweda Eliasa Anderssona.
https://polski-sport.com/2023/07/04/lech-poznan-potwierdzil-transfer-reprezentanta-szwecji/
Polecane
Piłka nożna08.06.26Piłkarze z Ekstraklasy. Kto wystąpi na mundialu?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna06.06.26Kadra futsalistek wraca do gry. Znamy powołania na Futsal Week
Milena Romanowska
Piłka nożna04.06.26OFICJALNIE: Piotr Stokowiec wraca do Polonii Warszawa!
Ewa Betlej
Piłka nożna03.06.26Mecz towarzyski: Polska remisuje z Nigerią na Narodowym
Paweł Stańczyk