Foto: Polski Związek Żeglarski

Semaine Olympique Francaise: Agata Barwińska w top dziesięć regat zatoki Hyeres!

Pięćdziesiąta edycja Semaine Olympique Francaise zakończyła się. W czołówce regat znalazły się -Agata Barwińska, Izabela Starjan czy Wiktoria Gołębiowska.

Reklama

W klasie ILCA 6 Barwińska wystąpiła w wyścigu medalowym. Choć początek w jej wykonaniu nie był najlepszy to każdy dzień przynosił poprawę i ostatecznie biało-czerwona do wyścigu finałowego dostała się z siódmego miejsca. W finale zajęła dziesiątą lokatę. Niewiele do awansu brakowało Wiktorii Gołębiewskiej, którą sklasyfikowano na dwunastej pozycji.

W Formula Kite Jan Marciniak był czternasty, a Izabela Satrjan jedenasta. Polce zabrakło ledwie jednego miejsca aby znaleźć się w walce o medale. Julia Damasiewicz skończyła regaty na osiemnastej pozycji.

W klasie 49erFX Klara Sobczak i Magdalena Skórnóg znalazły się piętnastym miejscu, a Ewa Lewandowska i Anna Zwara na szesnastym.

W klasie 470 zadebiutowali wspólnie Agnieszka Skrzypulec-Szota i Mikołaj Bazyli. Biało-czerwoni w swoim pierwszym starcie zgarnęli dwudziestą piątą lokatę.

Reklama
Opublikowano: 26.04.26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane