Serie A: Dwie asysty Piotra Zielińskiego [WIDEO]
W ramach 2. kolejki Serie A Napoli rozniosło AC Monzę 4:0. Do okazałego zwycięstwa gospodarzy znacznie przyczynił się reprezentant Polski, Piotr Zieliński, który zanotował aż 2 asysty.
Polak znów wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny i w 35. minucie asystował po raz pierwszy. Bramkę zdobył Khvicha Kvaratskhelia:
https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1561400248815079424
Zieliński po raz drugi ostatnie podanie zaliczył w samej końcówce spotkania, bowiem w doliczonym czasie gry. Tym razem przy trafieniu Kima Min-Jae, który ustalił wynik meczu, strzelając na 4:0. Po kolejnej wysokiej wygranej Napoli uplasowało się na 1. pozycji w tabeli i wyprzedziło Inter Mediolan. Dla Zielińskiego był to 300. mecz w Serie A.
Polecane
Piłka nożna10.03.26Szymon Marciniak poprowadzi mecz Ligi Europy!
Milena Romanowska
PKO Ekstraklasa10.03.26OFICJALNIE: Kiko Ramirez obejmuje funkcję pierwszego trenera w Radomiaku!
Ewa Betlej
Betclic 1. Liga10.03.26OFICJALNIE: René Poms zastępuje Łukasza Piszczka w GKS-ie Tychy!
Ewa Betlej
PKO Ekstraklasa09.03.26PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia nokautuje Wisłę Płock i opuszcza strefę spadkową!
Tymoteusz Mech