Słonie z Niecieczy zwalniają trenera
Bruk-Bet Termalica Nieciecza postanowił poniedziałkowym popołudniem o rozstaniu się z dotychczasowym szkoleniowcem, Mariuszem Lewandowskim. Trener opuszcza klub po zaledwie dziewięciu miesiącach.
Termalica w tym sezonie jest ogromnym rozczarowaniem. Zeszły sezon to 3. lokata sezonu zasadniczego i sensacyjnie przegrany finał baraży z Puszczą Niepołomice. Teraz jednak „Słonie” plasują się dopiero na 12. pozycji z dorobkiem 29 punktów po 23. spotkaniach. Po raz ostatni ekipa z Niecieczy zwyciężyła w lidze w połowie grudnia, wygrywając 2:1 z aktualnym wiceliderem, Arką Gdynia.
Z drużyną pożegnał się także trener, Krzysztof Kawał
Polecane
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Paweł Dawidowicz opuszcza Raków Częstochowa!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26OFICJALNIE: Pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z West Ham United!
Ewa Betlej
Piłka nożna10.06.26Piłkarze z Ekstraklasy na mundialu. Kiedy mecze?
Paweł Stańczyk
Piłka nożna09.06.26Pierwsza zmiana kadrowa w kobiecym GKS-ie Katowice
Milena Romanowska