Fot: Iga Świątek/Twitter
WTA: Iga Świątek przegrywa z Aryną Sabalenką
Po ponad godzinie gry Iga Świątek przegrała z Białorusinką Aryną Sabalenką w finale turnieju WTA 1000 w Madrycie.
Dla Polki i Białorusinki był to drugi finał w tym roku, bo zawodniczki rywalizowały już ze sobą w Stuttgarcie gdzie lepsza okazała się 21- letnia zawodniczka z Raszyna. Niestety po dwóch godzinach i 26 minutach spędzonych na korcie Świątek musiała uznać wyższość wicelider rankingu WTA.
Finał:
Aryna Sabalenka (2) – Iga Świątek (Polska, 1) 6:3, 3:6, 6:3
Reklama
Opublikowano: 07.05.23
Polecane
Tenis16.06.26ATP: Hubert Hurkacz odprawił Rublowa!
Ewa Betlej
Tenis16.06.26Zapadła decyzja w sprawie dzikiej karty dla Mai Chwalińskiej!
Mariusz Cichowski
Tenis15.06.26Chall. Modena: Długi pojedynek Katarzyny Kawy zakończony happy-endem i tytułem!
Ewa Betlej
Tenis14.06.26ATP: Życiowy sukces Kamila Majchrzaka! Polak rozbił bank!
Ewa Betlej