Znamy miejsce i godzinę półfinałowego barażu z Albanią!

Polscy piłkarze poznali miejsce i godzinę meczu półfinałowego baraży do Mistrzostw Świata z Albanią! Niespodzianki – nie ma!

Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że reprezentacja Polski swój mecz półfinałowy baraży do Mistrzostw Świata z Albanią rozegra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zatem niespodzianki jeśli chodzi o miejsce nie ma.

Mecz ten odbędzie się 26 marca 2026 roku o godzinie 20:45. Jeśli Polacy wygrają ten mecz ostatnim krokiem kwalifikacyjnym będzie starcie finałowe baraży z wygranym spotkania Ukraina vs Szwecja. Finał baraży zaplanowany jest pięć dni później (31 marca 2026 r).

Gdyby spojrzeć na historię spotkań Polaków z Albańczykami to statystyki przemawiają na korzyść biało-czerwonych (dziesięć wygranych, jeden remis, jedna porażka).

Reklama
Opublikowano: 26.11.25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane