Piłkarze włoskiego Juventusu zdobyli 3 pkt w pierwszym meczu 2021 roku. Ich rywalem w kolejnej rundzie Serie A było Udinese.

W bramce gospodarzy wystąpił Wojciech Szczęsny, który puścił jednego gola. W 90. minucie piłkę z prawej strony dośrodkował wzdłuż linii bramkowej Molina, zaś futbolówkę w siatce umieścił Zeegelar.

Wcześniej turyńczycy zdołali trzykrotnie pokonać bramkarza przyjezdnych. W pierwszej połowie piłkę w środku pola przejął Ramsey, zaś skutecznym uderzeniem z pola karnego popisał się Cristiano Ronaldo. W 49. minucie prowadzenie dla Juventusu podwyższył Chiesa, zaś w 70. minucie sytuację sam na sam pewnie wykorzystał Ronaldo.

Po bramce kontaktowej dla Udinese gola ustalającego zwycięstwo na 4:1 zdobył Dybala, który nie mylił się przy uderzeniu z okolic siódmego metra.

Dla polskiego golkipera niedzielny pojedynek był trudnym wyzwaniem. Polak nie miał zbyt wielu okazji do pokazania się. Oprócz straconej bramki dwukrotnie ratowała go poprzeczka.