piłka nożna

Na zakończenie 1. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia wygrała z Górnikiem w Zabrzu 2:0.

Bramki padły tylko w pierwszej połowie. W 24. minucie wpadł z impetem w pole karne gospodarzy Rakoczy, który następnie wycofał spod linii końcowej piłkę przed pole bramkowe. Całość zakończył Loshaj, który obrócił się, aby znaleźć sobie więcej przestrzeni do oddania strzału. Następnie oddał strzał. Piłka zahaczyła jeszcze o nogi jednego z defensorów, po czym wpadła do siatki.

Drugi gol padł w 41. minucie. Po dograniu z prawej strony piłkę przed pole bramkowe wycofał wbiegający w pole karne Jugas. Całość golem zwieńczył uderzający z pierwszej piłki Rakoczy.