Adrian Mierzejewski zaliczył kolejny udany występ w chińskiej Ekstraklasie. Jego Henan Songshan Longmen w ramach 14. kolejki zremisował na wyjeździe 2:2 z Wuhan FC, a Polak zanotował 2 asysty!

Henan od 16. minuty grał w dziesiątkę, gdyż Henrique Dourado staranował sędziego głównego i został bezpośrednio wyrzucony z boiska. Na domiar złego w tamtym momencie zespół Polaka przegrywał 0:2. W 26. minucie padła bramka kontaktowa. Adrian popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego i Huang Zichang strzałem głową pokonał golkipera rywali.

Gol na 2:2 padł po nieco ponad godzinie gry. Były reprezentant Polski zagrał na wolne pole do Yihao Zhonga, który przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem. Mierzejewski rozegrał pełne spotkanie. Jego bilans w tym sezonie ligowym to 15 zagranych meczów, jedno zdobyte trafienie i zanotowane 5 asyst.