Piłka nożna
Foto: globalist.it

Polski pomocnik Piotr Zieliński zdaniem Fabrizio Romano jest bliski opuszczenia Napoli. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2024 r. i nic nie wskazuje na to aby został on przedłużony. 

Zainteresowanymi pozyskaniem Piotra Zielińskiego są kluby z Premier League. Mówi się szczególnie o takich zespołach jak West Ham United czy Liverpool. Umowa Polaka z Napoli wygasa w czerwcu 2024 r. Na ten moment nie wydaje się aby strony chciały ją wydłużyć. Mimo, że Zieliński w tym sezonie rozgrywa naprawdę kapitalny sezon, co też przekłada się na całą dyspozycję Napoli. Prawdopodobnie to oni zostaną mistrzami kraju, możliwe też, że długo będą sobie poczynać w Lidze Mistrzów.

Fabrizio Romano przekazał, że Piotr Zieliński latem może odejść do Liverpoolu. Aczkolwiek aktualnie nie są prowadzone rozmowy w tej sprawie pomiędzy klubami. Napoli skupia się przede wszystkim na jak najlepszym zakończeniu sezonu.

Warto przypomnieć, że Zieliński we włoskim Napoli gra już od 2016 r. W tym czasie rozegrał trzysta dwanaście spotkań strzelając czterdzieści sześć bramek. Jak na pomocnika liczby te są naprawdę dobre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!