Fot: Twitter/ESPN KnockOut

Michał Cieślak (24-2, 18 KO) pokonał Francuza Dylana Bregeona (12-3-1, 3 KO) przez nokaut w czwartej rundzie i zdobył tytuł mistrza Europy EBU.

W pierwszej rundzie to Cieślak dominował i próbował przejść inicjatywę w ringu i kontrolował wszystko dzięki lewemu prostemu. W drugiej rundzie walka była wyrównana jednak Polak w końcówce chciał podkreślić, że to mu należy się w zwycięstwo w rundzie i zaatakował rywala, który jednak wytrzymał szturm 34-letniego boksera. W kolejnych trzech minutach Cieślak dominował, jednak w połowie dystansu to Francuz przeszedł do ofensywy i zakończył trzecią rundę spychając rywala do narożnika. W czwartej rundzie Bregeon został trafiony prawym sierpowym i został oszołomiony. Pięściarz z Radomia zalał swojego rywala seriami ciosów, a po jednym z nich Bregeon przykucnął i został odliczony przez sędziego.