Adrian Benedyczak zdobył bramkę i zaliczył asystę w zremisowanym 2:2 przez jego zespół spotkaniu 35. kolejki włoskiej Serie B spotkaniu z Benevento.

22-letni napastnik otworzył wynik spotkania w siódmej minucie wyorzystując podanie Franca Vázquez. Trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy były młodzieżowy reprezentant Polski zaliczył asystę przy trafieniu Dennisa Mana.

Benevento w barwach ,którego w podstawowym składzie grał Kamil Glik odpowiedziało tuż po rozpoczęciu drugiej połowy bramką Camillo Ciano. Goście kończyli mecz w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką ukarany został Elias Cobbaut.

Dla Adriana Benedyczaka była to szósta ligowa bramka w sezonie. Młodzieżowy reprezentant Polski został zmieniony w 59. minucie przez Luce Zanimacchia.