Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Finlandii 1:1. Bramkę dla reprezentacji Polski zdobył Szymon Włodarczyk, a gola dla przyjezdnych zdobył Leo Walta

Pierwszy kwadrans, to ewidentna przewaga reprezentacji Polski. Biało-czerwoni dyktowali tempo gry i „zadomowili się” na połowie Finów. Polacy musieli wystrzegać się błędów który w 14. minucie popełnił stoper reprezentacji Polski – Jakub Szymański. Następstwem tego faulu był rzut wolny dla reprezentacji Finlandii, po którym bramkę strzelił Leo Walta. Przez kolejny kwadrans od zdobycia gola Finowie narzucili nam swój styl gry. Efektownie wychodzili spod pressingu i raz po raz zagrażali bramce Kacpra Tobiasza. Kolejny fragment pierwszej połowy to już lepsza gra podopiecznych Michała Probierza. W reprezentacji Polski najbardziej wyróżniał się Kajetan Szmyt, który był autorem dwóch groźnych strzałów na bramę Schulza. W pierwszej połowie Polacy nie byli w stanie strzelić wyrównującego gola i schodzili na przerwę przegrywając 0:1.

Druga połowa to wciąż konsekwentna gra reprezentacji Finlandii. Nasi dzisiejsi rywale ponownie dobrze rozgrywali piłkę i regularnie zagrażali bramce Tobiasza. Polacy oczywiście też mieli swoje szanse, jak np. ta z 55′ kiedy na prawej stronie efektownie przeciwników minął Wędrychowski, ale jego strzał był daleki od ideału i piłka minęła słupek bramki Schulza. Polacy w drugiej odsłonie prezentowali się bardzo słabo. Nie radzili sobie z rozgrywaniem akcji, w ich grze brakowało również dokładności. Michał Probierz robił co mógł, przeprowadził w tym meczu aż 10 zmian. Polakom remis zapewnił rzut karny w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, którego pewnie wykorzystał Szymon Włodarczyk.

Mecz towarzyski
Polska U-21 – Finlandia U-21 1:1
Włodarczyk 90’+5 – 15′ Walta
Polska U-21: Tobiasz – Szymański (46′ Lipkowski), Pingot (65′ Wójtowicz), Peda (83′ Krzyżak) – Kłudka (46′ Pyrka), Kozłowski (73′ Troc), Kałuziński (83′ Bukowski), Wędrychowski (65′ Karasek) – Marchwiński (65′ Biegański), Szmyt (73′ Lukoszek) – Buksa (65′ Włodarczyk)
Finlandia U-21: Schulz – Wallius (61′ Niska), Tihi, Koski, Kemppainen (Ylitolva) – Pyyhtia (61′ Talvitie), Marhiev (73′ Kallinen), Walta (80′ Koskela), Keskinen (73′ Salomaa) – Liimatta (61′ Vaananen) – Sadiku (61′ Meriluoto)