Karol Świderski zdobył dwie bramki dla Charlotte FC, a jego zespół zremisował z FC Cincinnati 2:2 w meczu 22. kolejki Major League Soccer.

Reprezentant Polski, który spotkanie rozpoczął w wyjściowym składzie na listę strzelców wpisał się już w czternastej minucie spotkania gdy uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali. Dziesięć minut później 26-letni napastnik podwyższył prowadzenie swojego zawodnika.

W drugiej połowie przyjezdny złapali kontakt z gospodarzami po bramce z rzutu karnego Luciano Acosty, a wynik spotkania ustalił w 68. minucie Alvaro Barreal.

W drużynie Charlotte wystąpił Kamil Jóźwiak, który na boisku pojawił się w 60. minucie spotkania zmieniając Kerwina Vargasa, a Jan Sobociński grał od 36. minuty gdy pojawił się na boisku za Derricka Jonesa.