30-letni Bartłomiej Poczobut przeszedł ze Stali Rzeszów do Puszczy Niepołomice. Zawodnik z nowym klubem związał się dwuletnim kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku.

Nowy zawodnik Puszczy Niepołomice był kapitanem Stali Rzeszów. W trwających rozgrywkach piłkarz pojawił się na boisku przez 540 minut i zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, a także uzyskał jedną asystę. Łącznie dla rzeszowskiego zespołu w rozgrywkach ligowych trafił 13 razy do bramki przeciwnika. W poprzednich rozgrywkach miało to miejsce osiem razy.

Puszcza Niepołomice została nowym beniaminkiem w obecnym sezonie polskiej ekstraklasy. W dotychczas sześciu rozegranych meczach drużyna zanotowała dwa zwycięstwa. Ostatni mecz to wygrana 2:1 na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Mecz 7. kolejki to rywalizacja o ligowe punkty z Rakowem Częstochowa na wyjeździe. Mecz na własnym stadionie odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej w rywalizacji ze Śląskiem Wrocław.