fot: antalyam.com

Adam Buksa nie wykorzystał rzutu karnego w doliczonym czasie gry, a jego zespół przegrał 1:2 z Adanem Demirspor Kulübü 1:2 w meczu 18. kolejki tureckiej ekstraklasy.

Drużyna reprezentanta Polski gola straciła już w pierwszej minucie pojedynku, gdy na listę strzelców wpisał się Babajide David Akintola. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry gospodarze podwyższyli prowadzenie za sprawą Emrego Akbaba. Szanse na korzystny rezultat dla kibiców Antalyaspor dał w 85. minucie Erdoğan Yeşilyurt. Goście, a dokładnie Adam Buksa piłkę meczową miał w doliczonym czasie gry, gdy podszedł do rzutu karnego, którego nie wykorzystał, uderzając wysoko nad bramką.

Antalyaspor po osiemnastu kolejkach plasuje się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów na koncie.

27-letni Buksa rozegrał całe spotkanie podobnie jak Jakub Kałuziński (Antalyaspor).