fot: X/Conference League en Español

Jakub Piotrowski zdobył kolejnego gola dla bułgarskiego Łudogoreca Razgrad, który pokonał w meczu 21. kolejki bułgarskiej ekstraklasy Czerno More Warna 3:1.

Drużyna reprezentanta Polski po ośmiu minutach przegrywała, a wynik spotkania otworzył Dani Martin. W dwunastej minucie do wyrównania doprowadził Rwan Cruz, który po raz drugi bramkarza rywali pokonał w 36. minucie. Wynik meczu ustalił 26-letni Piotrowski, dla którego było to siódme ligowe trafienie w sezonie. Polak w raporcie meczowym zapisał się nie tylko zdobyciem bramki oraz otrzymaniem żółtej kartki.

Piotrowski w tym sezonie spisuje się znakomicie, W dotychczasowych 34 występach zdobył trzynaście goli.

Drużyna reprezentanta Polski po dwudziestu jeden kolejkach jest liderem rozgrywek.