fot: Twitter/Grzegorz Krychowiak

Abha FC przegrała z Al Feiha 2:3 w meczu 21. kolejki saudyjskiej ekstraklasy, a jedną z bramek dla Abha zdobył Grzegorz Krychowiak, dla którego było to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

Drużyna reprezentanta Polski od piątej minuty grała w przewadze jednego zawodnika po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Hussein Al-Shuwaish. Goście przewagę wykorzystali w 29. minucie, gdy rzut karny na gola zamienił były reprezentant Polski. Przed przerwą do wyrównania doprowadził jednak Abdelhamid Sabiri, a w 70. minucie Fashion Sakala dał prowadzenie Al-Fayha. Sakala ponownie wpisał się na listę strzelców w 89. minucie, a grający niemalże całe spotkanie w przewadze goście odpowiedzieli trafieniem w doliczonym czasie gry Ahmeda Abdu.

Drużyna polskiego pomocnika zajmuje obecnie siedemnaste miejsce w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów na koncie. Znajdujący się w strefie spadkowej zespół bo miejsca gwarantującego utrzymanie traci pięć punktów.