Walczące o utrzymanie Podbeskidzie Bielsko-Biała obrobiło dwubramkową stratę i zremisowało 2:2 ze Stalą Rzeszów w meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Zespół Stali objął prowadzenie w piątej minucie spotkania, gdy gola z rzutu karnego zdobył Adrian Bukowski. Po kwadransie gry radość kibicom dał Paweł Oleksy, który podwyższył prowadzenie gospodarzy. Druga część spotkania należała do przyjezdnych, którzy zdobyli gola kontaktowego w 56. minucie, a wynik meczu w 68. minucie ustalił Bartosz Bida. Gospodarze mecz kończyli w osłabieniu po tym jak boisko z powodu dwóch żółtych kartek opuścił Jesus Diaz.