Matty Cash zdobył ważnego gola w ćwierćfinale Ligi Konferencji, a jego Aston Villa po rzutach karnych pokonała francuskie Lille i awansowała do najlepszej czwórki.

Drużyna Polaka do meczu we Francji przystępowała po zwycięstwie nad rywalami w pierwszym meczu 2:1. Gospodarze straty z Anglii odrobili już w piętnastej minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Yusuf Yazici. W drugiej części spotkania Benjamin Andre podwyższył prowadzenie i gdy wydawało się, że to LOSC Lille zamelduje się w półfinale gola zapewniającego dogrywkę zdobył Matty Cash. Reprezentant Polski doszedł do zablokowanej przez obrońcę piłki i strzałem z szesnastu metrów pokonał bramkarza rywali. Ostatecznie o awansie do kolejnej rundy zdecydowały rzuty karne, a te lepiej wykorzystali podopieczni Unaiego Emery’ego, a jednym z zawodników, który wykorzystał jedenastkę był Cash.

Liga Konferencji – ćwierćfinał
LOSC Lille – Aston Villa 2:1 (1:0) k. 3:4
Yazıcı 15, André 67 – Cash 87

karne: 0-1 Youri Tielemans, (0-1 Nabil Bentaleb – obroniony), 0-2 Ollie Watkins, 1-2 Jonathan David, 1-3 Matty Cash, 2-3 Angel Gomes, (2-3 Leon Bailey – obroniony), 3-3 Rémy Cabella, 3-4 Douglas Luiz, (3-4 Benjamin André – obroniony)